• Apeldoorn 1, zaal

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Beekmans, DaniëlTechnische stafHoofd coach
    Let, Andries vdTechnische stafAssistent coach
  • Trainingdetails

    BegindatumEinddatumLocatie
    di 22-jan. 21:00di 22-jan. 22:30Sporthal Zuiderpark
    do 24-jan. 21:00do 24-jan. 22:30Sporthal Zuiderpark
    di 29-jan. 21:00di 29-jan. 22:30Sporthal Zuiderpark
    do 31-jan. 21:00do 31-jan. 22:30Sporthal Zuiderpark
    di 05-feb. 21:00di 05-feb. 22:30Sporthal Zuiderpark
    do 07-feb. 21:00do 07-feb. 22:30Sporthal Zuiderpark
    di 12-feb. 21:00di 12-feb. 22:30Sporthal Zuiderpark
    do 14-feb. 21:00do 14-feb. 22:30Sporthal Zuiderpark
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    20 jan. 14:00Apeldoorn 1 - KIOS (R) 1Zuiderpark
    27 jan. 14:30ZKC '19 1 - Apeldoorn 1N Wessels Boerhal
    2 feb. 19:00Dindoa 1 - Apeldoorn 1Dindoa-hal
    10 feb. 14:00Apeldoorn 1 - Apollo 1Zuiderpark
    16 feb. 18:00Apeldoorn 1 - ASVD 1Zuiderpark
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 jan.Wêz Handich/DOW 1 - Apeldoorn 118 - 21
  • Poulestanden Apeldoorn 1 (ZS Standaard)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASVD 166001671125512
    2KIOS (R) 15401138125138
    3Phoenix 16303148137116
    4Apeldoorn 1530211110386
    5Dindoa 16303167149186
    6Wêz Handich/DOW 15203111125-144
    7ZKC '19 1500596141-450
    8Apollo 1400471117-460
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Dibbink, LissaTeamspeler
    Dijk, Danielle VanTeamspeler
    Groen, RaoulTeamspeler
    Havenaar, ReneeTeamspeler
    Sluis, Alineke -Teamspeler
    Straten, Remco vanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.