• Apeldoorn 1, zaal

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Beekmans, DaniëlTechnische stafHoofd coach
    Let, Andries vdTechnische stafAssistent coach
  • Trainingdetails

    Geen informatie

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Apeldoorn 1 (ZS Standaard)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASVD 114130141029911126
    2KIOS (R) 11411034213546722
    3Dindoa 1149053843354918
    4Phoenix 1147073303111914
    5Wêz Handich/DOW 114608317356-3912
    6Apeldoorn 1144010320350-308
    7ZKC '19 1144010308373-658
    8Apollo 1142012295407-1124
  • Team indeling

    NaamRol
    AfgeschermdTeamspeler
    Dibbink, LissaTeamspeler
    Dijk, Danielle VanTeamspeler
    Groen, RaoulTeamspeler
    Havenaar, ReneeTeamspeler
    Hendriks, MartijnTeamspeler
    Sluis, Alineke -Teamspeler
    Straten, Remco vanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.