• Apeldoorn 3, zaal

  • Apeldoorn 3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Boer, Joyce deTechnische stafHoofd coach
    Groot Hulze-Sangers, WendyOverige stafTeammanager
  • Trainingdetails

    Geen informatie

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Apeldoorn 3 ( Reserve 3e klasse R3G )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zwaluwen 21210112421727021
    2Juventa 4128132111842717
    3Oost-Arnhem 4127052191912813
    4Apeldoorn 3126332262052113
    5Devinco 2126152041683611
    6Zwart Wit 2121011177239-622
    7KVZ 4121011130250-1200
  • Team indeling

    NaamRol
    Christiaanse, TamaraTeamspeler
    Dibbink, NaldoTeamspeler
    Groot Hulze, JustinTeamspeler
    Havenaar, SjoerdTeamspeler
    Kalkema, ArjanTeamspeler
    Neijenhuis, SusanneTeamspeler
    Valk, Demi Joël deTeamspeler
    Verhoeven, NathalieTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.