• Apeldoorn A1, zaal

  • Apeldoorn A1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Flierman, ThijsTechnische stafHoofd coach
    Let, Andries vdTechnische stafHoofd coach
    Waal, Ilse van derOverige stafTeammanager
  • Trainingdetails

    Geen informatie

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Apeldoorn A1 ( A-jeugd 1e klasse A1B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Juventa A114110328516911622
    2De Meeuwen A21410132271596821
    3KVZ A1148242261705618
    4Elburg A1147252532094416
    5Unitas/Perspectief A214806203196716
    6Devinco A114437181188-711
    7Apeldoorn A114329185236-518
    8NRC '22 A114001488321-2330
  • Team indeling

    NaamRol
    Brink, Daniek van denTeamspeler
    Bruijns, EstherTeamspeler
    Hop, MelanyTeamspeler
    Nijdam, LarsTeamspeler
    Pannekoek, SebastianTeamspeler
    Rouwenhorst, OlafTeamspeler
    Wetering, Eline van deTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.