• KV Apeldoorn A3 - Zaal

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafHoofd coach
    AfgeschermdTechnische stafHoofd coach
  • Trainingdetails

    BegindatumEinddatumLocatie
    di 22-jan. 20:00di 22-jan. 21:00Sporthal Zuiderpark
    do 24-jan. 18:00do 24-jan. 19:00Sporthal Zuiderpark
    di 29-jan. 20:00di 29-jan. 21:00Sporthal Zuiderpark
    do 31-jan. 18:00do 31-jan. 19:00Sporthal Zuiderpark
    di 05-feb. 20:00di 05-feb. 21:00Sporthal Zuiderpark
    do 07-feb. 18:00do 07-feb. 19:00Sporthal Zuiderpark
    di 12-feb. 20:00di 12-feb. 21:00Sporthal Zuiderpark
    do 14-feb. 18:00do 14-feb. 19:00Sporthal Zuiderpark
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 feb. 15:00Zetten A2 - Apeldoorn A3De Mammoet
    9 feb. 14:00Rivalen A1 - Apeldoorn A3Beumerskamp
    16 feb. 15:30Apeldoorn A3 - Olympus '58 A1Zuiderpark
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 jan.Oost-Arnhem A3 - Apeldoorn A39 - 12
    19 jan.Apeldoorn A3 - KVZ A420 - 1
  • Poulestanden Apeldoorn A3 (ZA A-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Apeldoorn A3761095504513
    2Zetten A264026149128
    3Oost-Arnhem A35302585266
    4Wageningen A46222777076
    5Rivalen A162226768-16
    6DLKV A16213626115
    7Olympus '58 A162046071-114
    8KVZ A4600642101-590
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Altena, LisetteTeamspeler
    Kessel, Pauline vanTeamspeler
    Kloosterman, EmmaTeamspeler
    Middendorp, Wesley vanTeamspeler
    Omerovic, ErnaTeamspeler
    Polman, LucasTeamspeler
    Roeloffzen, LisanTeamspeler
    Weseman, JoabTeamspeler
    Wijngaards, LouiseTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.