• Apeldoorn E1, zaal

  • Apeldoorn E1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kelder, WillemTechnische stafHoofd coach
  • Trainingdetails

    Geen informatie

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    10 dec. 09:30Zwaluwen E1 - Apeldoorn E1Lentemorgen
    17 dec. 09:00Apeldoorn E1 - Wageningen E4Sprengeloo
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    3 dec.Apeldoorn E1 - Rheko E115 - 4
    26 nov.DVO/Accountor E5 - Apeldoorn E116 - 12 (2 - 3)
  • Poulestanden Apeldoorn E1 ( E-jeugd BK E-027 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVO/Accountor E52200231674
    2Zwaluwen E12110251963
    3Wageningen E42101191092
    4Apeldoorn E12101272072
    5Oost-Arnhem E11010121201
    6EKCA/CIBOD E21001713-60
    7Rheko E12002730-230
  • Team indeling

    NaamRol
    Haar, Madee terTeamspeler
    Kelder, DewiTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.