• Apeldoorn E1, zaal

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hop, DominiqueTechnische stafHoofd coach
    Selker, PascalTechnische stafHoofd coach
  • Trainingdetails

    Geen informatie

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Apeldoorn E1 (ZE E-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sparta (Zw) E11210112067513121
    2MIA E112903162946818
    3Spirit E1126151471232413
    4Unitas/Perspectief E2126151261131313
    5Dindoa E112615132123913
    6Apeldoorn E11230995135-406
    7Woudenberg E212001255260-2050
  • Team indeling

    NaamRol
    AfgeschermdTeamspeler
    Hertgers, SemTeamspeler
    Lange, Femke deTeamspeler
    Nijdam, FinnTeamspeler
    Rouwenhorst, RicoTeamspeler
    Sangers, ChayenneTeamspeler