• Apeldoorn E1, zaal

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hop, DominiqueTechnische stafHoofd coach
    Selker, PascalTechnische stafHoofd coach
  • Trainingdetails

    BegindatumEinddatumLocatie
    di 22-jan. 18:00di 22-jan. 19:00Sporthal Zuiderpark
    do 24-jan. 18:00do 24-jan. 19:00Gymzaal Burgersveld
    di 29-jan. 18:00di 29-jan. 19:00Sporthal Zuiderpark
    do 31-jan. 18:00do 31-jan. 19:00Gymzaal Burgersveld
    di 05-feb. 18:00di 05-feb. 19:00Sporthal Zuiderpark
    do 07-feb. 18:00do 07-feb. 19:00Gymzaal Burgersveld
    di 12-feb. 18:00di 12-feb. 19:00Sporthal Zuiderpark
    do 14-feb. 18:00do 14-feb. 19:00Gymzaal Burgersveld
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 jan. 10:30Unitas/Perspectief E2 - Apeldoorn E1De Sypel
    2 feb. 09:00MIA E1 - Apeldoorn E1Fit Academie Bokkeduinen
    9 feb. 10:30Apeldoorn E1 - Woudenberg E2Zuiderpark
    16 feb. 10:00Dindoa E1 - Apeldoorn E1Dindoa-hal
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 jan.Spirit E1 - Apeldoorn E111 (2) - 8 (4)
  • Poulestanden Apeldoorn E1 (ZE E-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sparta (Zw) E16510110337711
    2Spirit E143015747106
    3MIA E153027438366
    4Dindoa E15302565246
    5Unitas/Perspectief E25212535305
    6Apeldoorn E151043361-282
    7Woudenberg E2600623122-990
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Hertgers, SemTeamspeler
    Lange, Femke deTeamspeler
    Nijdam, FinnTeamspeler
    Rouwenhorst, RicoTeamspeler
    Sangers, ChayenneTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.