• Apeldoorn F1, zaal

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Brink, Rob vdTechnische stafAssistent coach
    Middendorp, Iris vanTechnische stafAssistent coach
    Skenderija, TalithaTechnische stafHoofd coach
  • Trainingdetails

    Deze wedstrijd bestaat niet (meer)

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Apeldoorn F1 (ZFB F-jeugd breedtekorfb.)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1EKCA/CIBOD F2121002165798620
    2DVO/Accountor F3121002164848020
    3Rheko F112804102643816
    4Apeldoorn F112615100891113
    5Devinco F11251687711611
    6KVZ F212101123130-1072
    7Duko F112101157181-1242
  • Team indeling

    NaamRol
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Baalen, Ilse vanTeamspeler
    Selker, FayTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.