• Apeldoorn F1, zaal

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Brink, Rob vdTechnische stafAssistent coach
    Middendorp, Iris vanTechnische stafAssistent coach
    Skenderija, TalithaTechnische stafHoofd coach
  • Trainingdetails

    Deze wedstrijd bestaat niet (meer)

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 mrt. 09:30Apeldoorn F1 - EKCA/CIBOD F2Zuiderpark
    30 mrt. 10:00KVZ F2 - Apeldoorn F1Hanzehal
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 mrt.DVO/Accountor F3 - Apeldoorn F19 - 7
  • Poulestanden Apeldoorn F1 (ZFB F-jeugd breedtekorfb.)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1EKCA/CIBOD F210802134607416
    2DVO/Accountor F310802125755016
    3Rheko F11180395544116
    4Apeldoorn F1105147972711
    5Devinco F1104157152199
    6KVZ F21010918112-942
    7Duko F111101055152-972
  • Team indeling

    NaamRol
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Baalen, Ilse vanTeamspeler
    Selker, FayTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.