• Zet de onderstaande data vast in je agenda!

     Senioren:

     Donderdag 19 Augustus

    • 21.15 Apeldoorn 1 - KVZ 1
    • 20.00 Apeldoorn 2 - KVZ 2

     Zaterdag 21 augustus

    • 15.00 KIOS Nieuw Vennep 1 – Apeldoorn 1
    • 13.30 KIOS Nieuw Vennep 2 – Apeldoorn 2

     Zaterdag 28 augustus

    • 17:00 Apeldoorn 1 - Rheko 1      
    • 15:30 Apeldoorn 3 - Rheko 3                     
    • 15:30 Apeldoorn 2 - Rheko 2                     

    Dinsdag 31 augustus

    • 20:45 Rood wit 1 - Apeldoorn 1
    • 19:30 Rood wit 2 - Apeldoorn 2


    Zaterdag 4 september,

    • 16:00 Sparta Nijkerk 1 - Apeldoorn 1                      
    • 14:50 Sparta Nijkerk 2 - Apeldoorn 2                      
    • 13:40 Sparta Nijkerk 3 - Apeldoorn 3                      

     Jeugd:

     Zaterdag 21 augustus

    • 12.00 KIOS Nieuw Vennep A1 – Apeldoorn A1

    Zaterdag 28 augustus

    • 10:00 Apeldoorn Kangoeroes                    
    • 10:00 Apeldoorn F1 - Hellas'63 F1                           
    • 10:00 Apeldoorn C1 - Spirit C1                  
    • 11:00 Apeldoorn E1 - Reehorst E1                          
    • 11:00 Apeldoorn E2 - Hellas'63 E1                          
    • 11:00 Apeldoorn B1 - Spirit B1                  
    • 12:00 Apeldoorn D2 - Hellas'63 D1                         
    • 12:00 Apeldoorn D1 - Telstar D1               
    • 13:00 Apeldoorn C2 - Hellas'63 C1                          
    • 13:00 Apeldoorn B2 - Exakwa B2                            
    • 14:00 Apeldoorn A2 - Rood Wit A2                         
    • 14:00 Apeldoorn A1 - Odik A1                   

    Dinsdag 31 augustus

    • 19.00 Rood wit A1 - Apeldoorn A1 

    Zaterdag 4 september

    • 13:40 Sparta Nijkerk A2 - Apeldoorn A2                 
    • 12:30 Sparta Nijkerk A1 - Apeldoorn A1                 
    • 12:15 Rood wit B2 - Apeldoorn B2                          
    • 12:00 Rood wit B1 - Apeldoorn B1                          
    • 11:00 Rood wit C1 - Apeldoorn C1                          
    • 11:15 Rood wit C2 - Apeldoorn C2                          
    • 11:15 Rood wit E2 - Apeldoorn E2                          
    • 10:15 Rood wit F1 - Apeldoorn F1                           
    • 10:00 Rood wit D1 - Apeldoorn D1                         
    • 09:00 Rood wit D2 - Apeldoorn D2                         
    • 09:00 Rood Wit E1 - Apeldoorn E1