• Agenda

    Koppel aan je agenda


    ActiviteitVanTotLocatieLink
    Gratis spreekuur Isokin Fysiotherapiedi 22-jan. 19:00di 22-jan. 20:00Sporthal Zuiderpark (Massagekamer)
    Pubquizza 26-jan. 20:30za 26-jan. 23:59Clubhuis (Kantine)
    Gratis spreekuur Isokin Fysiotherapiedi 29-jan. 19:00di 29-jan. 20:00Sporthal Zuiderpark (Massagekamer)
    Bestuursvergaderingma 04-feb. 19:30ma 04-feb. 22:00Clubhuis (Bestuurskamer)
    Gratis spreekuur Isokin Fysiotherapiedi 05-feb. 19:00di 05-feb. 20:00Sporthal Zuiderpark (Massagekamer)
    Gratis spreekuur Isokin Fysiotherapiedi 12-feb. 19:00di 12-feb. 20:00Sporthal Zuiderpark (Massagekamer)
    Gratis spreekuur Isokin Fysiotherapiedi 19-feb. 19:00di 19-feb. 20:00Sporthal Zuiderpark (Massagekamer)
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 jan.Apeldoorn E3 - Dindoa E46 (3) - 5 (1)
    19 jan.Apeldoorn D2 - SKF D46 - 6
    19 jan.Apeldoorn D3 - Devinco D33 - 2
    19 jan.Spirit C1 - Apeldoorn C112 - 18
    19 jan.Devinco E2 - Apeldoorn E28 - 6
    19 jan.Apeldoorn D1 - Juventa D19 - 7
    19 jan.EKCA/CIBOD F2 - Apeldoorn F110 - 11
    19 jan.Apeldoorn B3 - Zwart Wit B23 - 11
    19 jan.Hemur Enge B1 - Apeldoorn B215 - 6
    19 jan.Dindoa B1 - Apeldoorn B17 - 8
    19 jan.Apeldoorn A3 - KVZ A420 - 1
    19 jan.Apeldoorn 7 - Regio '72 58 - 9
    19 jan.Wageningen A2 - Apeldoorn A117 - 12
    20 jan.HKC (He) 4 - Apeldoorn 516 - 13
    20 jan.Apeldoorn 3 - DOS-WK 317 - 9
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    20 januari 12:40Apeldoorn 2 - ZKV (Za) 3Zuiderpark
    20 januari 14:00Apeldoorn 1 - KIOS (R) 1Zuiderpark
    20 januari 15:45Vakgericht 1 - Apeldoorn 6Sporthal Universiteit Twente
    22 januari 21:30Regio '72 MW1 - Apeldoorn MW1De Koekoek
    26 januari 09:30Apeldoorn E2 - Rivalen E1Zuiderpark
    26 januari 09:30Apeldoorn F1 - KVZ F2Zuiderpark
    26 januari 10:00Telstar/dé Register Makelaar E3 - Apeldoorn E3Ridderspoor
    26 januari 10:00Amicitia D1 - Apeldoorn D1De Stamper
    26 januari 10:30Apeldoorn C1 - Exakwa C1Zuiderpark
    26 januari 10:30Unitas/Perspectief E2 - Apeldoorn E1De Sypel
    26 januari 10:30SEV D1 - Apeldoorn D3De Pol
    26 januari 11:30Apeldoorn B2 - Keizer Karel B1Zuiderpark
    26 januari 12:00Olympus '58 D1 - Apeldoorn D2De Bongerd (D)
    26 januari 12:30Apeldoorn B1 - Juventa B1Zuiderpark
    26 januari 12:50SEV 3 - Apeldoorn 7De Pol
    26 januari 13:35Apeldoorn A2 - Wesstar A1Zuiderpark
    26 januari 14:45Apeldoorn A1 - SKF A2Zuiderpark
    27 januari 11:00Apeldoorn 5 - Duko 3Zuiderpark
    27 januari 13:35EKCA/CIBOD 2 - Apeldoorn 3Elderveld
    27 januari 14:00Zwaluwen 3 - Apeldoorn 4Heerenmaten
    27 januari 14:30ZKC '19 1 - Apeldoorn 1N Wessels Boerhal
    27 januari 14:30Zwart Wit 4 - Apeldoorn 6De Reiger
    27 januari 14:40KZ/Thermo4U 5 - Apeldoorn 2Topsportcentrum De Koog
    30 januari 20:30Apeldoorn MW1 - De Meeuwen MW3De Schier
    2 februari 09:00Duko F1 - Apeldoorn F1Triominos
    2 februari 09:00MIA E1 - Apeldoorn E1Fit Academie Bokkeduinen
    2 februari 09:30Apeldoorn E3 - Spirit E6Zuiderpark
    2 februari 09:30Apeldoorn E2 - Regio '72 E1Zuiderpark
    2 februari 10:30Apeldoorn C2 - Diderna/Visser Sloopwerken C1Zuiderpark
    2 februari 11:00Duko B1 - Apeldoorn B2Triominos