• Bestel ze nu!
  • Agenda

    Koppel aan je agenda


    ActiviteitVanTotLocatieLink
    Gratis spreekuur Isokin Fysiotherapiedi 18-dec. 19:00 19:00di 18-dec. 20:00 20:00Sporthal Zuiderpark (Massagekamer)
    Gratis spreekuur Isokin Fysiotherapiedi 25-dec. 19:00 19:00di 25-dec. 20:00 20:00Sporthal Zuiderpark (Massagekamer)
    Oliebollen af te halen!za 29-dec. 09:00 09:00za 29-dec. 14:00 14:00Clubhuis
    Gratis spreekuur Isokin Fysiotherapiedi 01-jan. 19:00 19:00di 01-jan. 20:00 20:00Sporthal Zuiderpark (Massagekamer)
    Nieuwjaarsreceptieza 05-jan. 18:00 18:00za 05-jan. 22:00 22:00Clubhuis (Kantine)
    Gratis spreekuur Isokin Fysiotherapiedi 08-jan. 19:00 19:00di 08-jan. 20:00 20:00Sporthal Zuiderpark (Massagekamer)
    Gratis spreekuur Isokin Fysiotherapiedi 15-jan. 19:00 19:00di 15-jan. 20:00 20:00Sporthal Zuiderpark (Massagekamer)
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 dec.Apeldoorn C2 - Olympus '58 C14 - 7
    15 dec.NKC '51 A2 - Apeldoorn A29 - 7
    15 dec.Devinco F1 - Apeldoorn F13 - 3
    15 dec.Wageningen D3 - Apeldoorn D22 - 8
    15 dec.Apeldoorn D1 - ASVD D111 - 2
    15 dec.Apeldoorn C1 - Telstar/dé Register Makelaar C116 - 5
    15 dec.Apeldoorn B3 - Regio '72 B16 - 12
    15 dec.Sparta (Zw) A1 - Apeldoorn A18 - 15
    15 dec.Apeldoorn A3 - DLKV A112 - 6
    15 dec.KVZ 5 - Apeldoorn 713 - 9
    15 dec.Apeldoorn 2 - Dalto/Klaverblad Verzekeringen 514 - 16
    16 dec.Olympia '22 2 - Apeldoorn 618 - 11
    16 dec.Apeldoorn 3 - Zwart Wit 212 - 15
    16 dec.Apeldoorn 4 - 2-Zaal29 - 11
    16 dec.Apeldoorn 1 - Phoenix 116 - 19
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 december 17:40Zwaluwen A1 - Apeldoorn A2De Cluse
    22 december 19:00WIKO 2 - Apeldoorn 6Sport en Turnhal
    5 januari 10:00Spirit E6 - Apeldoorn E3De Voorde
    5 januari 10:05Zwaluwen D1 - Apeldoorn D2Heerenmaten
    5 januari 11:00Apeldoorn A3 - Wageningen A4Zuiderpark
    9 januari 21:15Elburg MW1 - Apeldoorn MW1MFC Aperloo
    12 januari 09:30Apeldoorn E2 - EKCA/CIBOD E1Zuiderpark
    12 januari 09:30Apeldoorn F1 - DVO/Accountor F3Zuiderpark
    12 januari 10:00Spirit E1 - Apeldoorn E1't Trefpunt
    12 januari 10:30Apeldoorn C2 - Oost-Arnhem C2Zuiderpark
    12 januari 11:00NKC '51 B2 - Apeldoorn B3Het Ravijn
    12 januari 11:30Apeldoorn C1 - SKF C2Zuiderpark
    12 januari 11:30Olympia '22 D2 - Apeldoorn D3't Timpke
    12 januari 11:30Wolderwijd E1 - Apeldoorn E3De Horst
    12 januari 12:30Apeldoorn B2 - Duko B1Zuiderpark
    12 januari 12:30CSL D1 - Apeldoorn D1It Gryn
    12 januari 13:00NKC '51 3 - Apeldoorn 3Het Ravijn
    12 januari 13:15Oost-Arnhem A3 - Apeldoorn A3Valkenhuizen
    12 januari 13:35Apeldoorn B1 - NKC '51 B1Zuiderpark
    12 januari 14:35Apeldoorn A2 - Devinco A1Zuiderpark
    12 januari 15:45Apeldoorn A1 - NKC '51 A1Zuiderpark
    13 januari 11:00Apeldoorn 6 - EKC Nääs 3Zuiderpark
    13 januari 12:15Apeldoorn 5 - Rigtersbleek/Cottus 4Zuiderpark
    13 januari 14:50Wêz Handich/DOW 1 - Apeldoorn 1Dûnoard
    13 januari 16:15Zwart Wit 3 - Apeldoorn 4De Reiger
    16 januari 20:30Apeldoorn MW1 - Sparta (Zw) MW3De Schier
    19 januari 09:30Apeldoorn E3 - Dindoa E4Zuiderpark
    19 januari 10:30Apeldoorn D2 - SKF D4Zuiderpark
    19 januari 11:30Apeldoorn D3 - Devinco D3Zuiderpark
    19 januari 12:00KVZ C3 - Apeldoorn C2Hanzehal