• Agenda

    Koppel aan je agenda


    apr

    23

    Gratis spreekuur Isokin Fysiotherapie

    Isokin Training & Therapie - T 055 534 10 82

    Deze activiteit duurt van 19:00 t/m 20:00 uur

    apr

    30

    Gratis spreekuur Isokin Fysiotherapie

    Isokin Training & Therapie - T 055 534 10 82

    Deze activiteit duurt van 19:00 t/m 20:00 uur

    mei

    07

    Gratis spreekuur Isokin Fysiotherapie

    Isokin Training & Therapie - T 055 534 10 82

    Deze activiteit duurt van 19:00 t/m 20:00 uur

    mei

    14

    Gratis spreekuur Isokin Fysiotherapie

    Isokin Training & Therapie - T 055 534 10 82

    Deze activiteit duurt van 19:00 t/m 20:00 uur

    mei

    21

    Gratis spreekuur Isokin Fysiotherapie

    Isokin Training & Therapie - T 055 534 10 82

    Deze activiteit duurt van 19:00 t/m 20:00 uur

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 april 11:00Apeldoorn 6 - Vakgericht 1Sportpark Orderbos
    21 april 12:30Apeldoorn 5 - De Hazenkamp 1Sportpark Orderbos
    24 april 20:00Revival MW1 - Apeldoorn MW1Sportpark Overbeek
    5 mei. 10:30Apeldoorn 4 - DOC 2Sportpark Orderbos
    8 mei. 20:30Apeldoorn MW1 - Reehorst '45 MW3Sportpark Orderbos
    11 mei. 09:30Apeldoorn F1 - DVO/Accountor F4Sportpark Orderbos
    11 mei. 09:30Apeldoorn E1 - SKF E1Sportpark Orderbos
    11 mei. 09:30Rood-Wit C1 - Apeldoorn C1De Brink
    11 mei. 09:30Rivalen E1 - Apeldoorn E3Sportpark Den Helder
    11 mei. 09:45Apeldoorn B2 - Sparta (N) B2Sportpark Orderbos
    11 mei. 10:00LDODK/Rinsma Modeplein D1 - Apeldoorn D1Sportpark Kortezwaag
    11 mei. 10:00KVZ C2 - Apeldoorn C2Sportcomplex Zuidveen
    11 mei. 10:30Apeldoorn E2 - Dindoa E5Sportpark Orderbos
    11 mei. 11:00Apeldoorn B3 - Duko B2Sportpark Orderbos
    11 mei. 11:30Apeldoorn D2 - Regio '72 D1Sportpark Orderbos
    11 mei. 12:30Apeldoorn D3 - Oost-Arnhem D3Sportpark Orderbos
    11 mei. 12:30Apeldoorn A3 - Duko A1Sportpark Orderbos
    11 mei. 12:30NKC '51 B1 - Apeldoorn B1Sportpark Gagelman
    11 mei. 12:30Regio '72 A1 - Apeldoorn A2Sportpark Oosterhof
    11 mei. 13:35Apeldoorn 7 - Diderna/Visser Sloopwerken 2Sportpark Orderbos
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    20 apr.ASVD A1 - Apeldoorn A117 - 14
    20 apr.AKC (Al) 1 - Apeldoorn 115 - 14
    20 apr.Apeldoorn A2 - Devinco A18 - 7
    20 apr.Amicitia 3 - Apeldoorn 213 - 15
    20 apr.Rheko 4 - Apeldoorn 76 - 4
    20 apr.SEV A1 - Apeldoorn A315 - 3
    20 apr.Apeldoorn G2 - DVO/Accountor G27 - 3
    20 apr.Apeldoorn B1 - Woudenberg B119 - 13
    20 apr.Apeldoorn E3 - Rheko E216 - 5 (5 - 2)
    20 apr.Apeldoorn G1 - KVZ G18 - 6
    20 apr.Apeldoorn D1 - Juventa D17 - 8
    20 apr.DVO/Accountor D4 - Apeldoorn D36 - 6
    20 apr.Rheko F1 - Apeldoorn F19 - 7 (2 - 6)
    20 apr.DVO/Accountor E1 - Apeldoorn E17 - 6 (5 - 5)
    20 apr.Wolderwijd E2 - Apeldoorn E24 - 6 (3 - 4)
  • Logo Co-air
  • Logo Schut kozijnen
  • Logo Cloudmotion